Ведучий Юрій Романенко та голова правління Центру конституційного моделювання Геннадій Друзенко у програмі «Романенко Бесіди» спілкувалися про інфантильну Україну, параноїдальну Росію та недавню ескалацію її військової присутності навколо українських кордонів.

«Путін просто піднімав ставки, і я думаю, що він свої питання вирішив. «Північний потік» будується, Меркель зайняла дуже відкриту однозначну позицію, що він має бути добудований. Байден йому передзвонив – спрацювала концепція, що є особливі великі нації, яким можна набагато більше, ніж решті інших», - каже правник.

Він стверджує, що президент Росії Путін у цій ситуації досягнув своїх цілей, якщо не всіх, то більшості.

«Це просто демонстрація мілітарних мускулів, бряцання зброєю. Врешті-решт, він перевірив реакцію України на можливе вторгнення. Реакція, звичайно, вийшла такою дитячою. Зеленський виступає з промовою, що ми будемо захищатися до останнього бійця, а в 2014 році він їздив у Горлівку, вони давали концерти. Якось його пронесло повз всю цю трагічність, коли починаються серйозні бойові дії, коли регуляри воюють проти регулярів, добробатів», - пояснює експерт.

Та мобілізація ненавчених людей не призведе до перемоги, робить висновок він.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян показав на кого схожа його маленька Ніна: "Як дві краплі"

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

«Це нічого не дасть, бо це буде м'ясо. Якщо ти людей не навчив хоча б місяць, то просто їх покликати у військкомат, видати пістолет, автомат і якусь форму – це просто збільшити жертви. Бо сучасна війна дуже технологічна», - зазначає Геннадій Друзенко.

Нагадаємо, Друзенко оцінив рівень освіти в Україні.

Раніше, як повідомляв Знай.ua, Мусієнко назвав ймовірних союзників України в питанні деокупації АР Крим.