Війська РФ все ще розміщуються біля українського кордону. Про це сказав політолог-міжнародник Максим Ялі у програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?».

«Здавалося б, зробили крок назад на минулому тижні», - каже Ялі про рішення відвести частину військових угрупувань від кордону з Україною. Тим не менш, зараз ситуація змінилася: згідно з нещодавньою інформацією Юрія Бутусова інші частини російських військ перекинули на інші регіони поблизу кордону. Отже, зараз, каже політолог, ситуація повторюється: війська РФ знову стягуються до кордонів.

«Тобто Путін демонструє, що він ще може використовувати цей важіль, останній крок – військові дії», - коментує він.

Далі політолог торкається питання російських наративів щодо Володимира Зеленського, які активно ширяться в українському суспільстві.

Популярні новини зараз

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Леся Нікітюк не змовчала через домагання Костянтина Меладзе: "Хотілось би"

Арсен Мірзоян показав, заради чого тікає з дому щоранку: поки Тоня Матвієнко спить

Надя Дорофєєва з Дантесом поставили на вуха прикарпатське село: "На ногах дискотека"

Показати ще

Так, вже як пів року про президента України говориться як про випадкову людину на цій посаді, натомість Путін – переможець. «За риторикою Кремля роль України і особливо президента Зеленського зведена вже до статистів», - стверджує Ялі. Отже, за його словами, ці наративи зараз активно проникають в український інформаційний простір.

Нагадуємо, Ялі заявив, що не варто розраховувати на підтримку НАТО.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, як різняться підрахунки чисельності військових угрупувань РФ на кордоні.