Велика Британія може розвивати в Україні військово-промисловий комплекс, освіту і фінансовий сектор.

Про це сказав політолог Руслан Бізяєв в ефірі програми “Розвилка” з Любов’ю Завальнюк.

Руслан Бізяєв зазначив, що Велика Британія може користуватися певними інструментами, які були б корисні для українсько-британського співробітництва.

"Британія - це традиційно тиха політика непублічна. Фінанси, військово-промисловий комплекс, освіта. Це три моменти, які в принципі Британія експортуватиме найближчим часом. Тобто, з одного боку - вони хочуть створити Коннзак - це більше для Атлантики, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, з іншого боку - їм найважливіше закріпитися в басейні Середземного і Чорного моря... Британія, як і Росія, зараз зацікавлена ​​в ослабленій Європі, що розпалася", - сказав Бізяєв.

За його словами, в подальшому буде відбуватися велика гра - протистояння Британської і Російської імперії. Саме тому Британії і цікаво закріпитися на чорноморському узбережжі.

Популярні новини зараз

В Одесі 11-річну дівчинку викрали на очах у перехожих: запхав у багажник і втік

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Могилевська заговорила про дітей Каменських і Потапа: "Чекаємо на поповнення"

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Росія на таке не піде, це абсолютно очевидно: Грищенко про притягнення до переговорів в нормандському форматі англосаксонських країн.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Бондаренко зазначив, що Україні доводиться петляти між цими стратегічними партнерами.