У чому полягає вигода для України від співпраці із США, пояснив Руслан Бізяєв, український політичний оглядач, бізнесмен і блогер у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24».

Бізяєв пояснює, що співпраця із США передусім передбачає допомогу з фінансуванням. «В першу чергу будуть, звичайно, обговорювати питання фінансові, а вже потім всі питання геополітичні», - підкреслює він. Загалом геополітичні проблеми експерт описує радше як фон в українсько-американських відносинах.

Якщо навіть говорити про презентацію центру боротьби проти дезінформації з боку РФ, то це, вважає політичний оглядач, радше посил, адресований Сполученим Штатам, про готовність використовувати фінансування у певних узгоджених напрямках.

Водночас Бізяєв звертає увагу на те, що американці будуть контролювати те, як українська влада витрачає їхню фінансову допомогу. Хай існують наглядові ради та громадські організації, але результати такого контролю мізерні. «Від 15 до 20% всієї цієї допомоги, висловлюючись нашою мовою, було розпиляно в попередній період адміністрації Барака Обами», - нагадує експерт.

Але конкретних змін у кадрах чи підходах, що унеможливили би це, він не бачить. «Тому, очевидно, американці зажадають ще якихось додаткових гарантій, якоїсь додаткової прозорості...», - переконаний Бізяєв і додає, що передусім у цьому контексті йдеться про державні монополії.

Популярні новини зараз

Біль, температура і слабкість: доктор Комаровський розповів, як уберегти дітей від теплового удару

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Українців не впустили на матч Євро-2020 в Бухаресті з Кримом на прапорі: "Спірна територія"

Колишню дружину Дзідзьо Slavia завалив квітами таємний шанувальник: "Хлопчик подарував"

Показати ще

Нагадуємо, Бізяєв розповів, як визнання світом геноциду вірмен відобразиться на українсько-турецьких відносинах.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Бізяєв оцінив можливості України налагодити відносини з Китаєм.