Українська влада останнім часом провела ряд наочних дій проти олігархів. Але що далі? Чи буде ця боротьба мати продовження?

Ситуацію у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» розглядає політолог, експерт з управління репутацією Борис Тизенгаузен.

«Боротьбу з олігархами потрібно з чогось починати. Так, ходять чутки, що список санкцій складали ті люди, які самі в нього увійшли. Чи правда це, я не знаю, але якщо так, то вони вчинили не дуже розумно. Потрапити до списку санкцій - значить підтвердити, що ти не дуже чесно нажив свої багатства. Можна згадати російський метод боротьби з олігархами, всіма цими Ходорковськими та Березовськими. Там просто перерозподілили власність - відібрали в одних і роздали іншим. Ось і вся боротьба - точніше, її імітація», - каже політолог.

Україна, на його думку, потрібно інше - зміна правил гри, демонополізація цілих сегментів економіки. Але для цього потрібно не боятися нічого, треба бути, за висловом Тизенгаузена, божевільним в хорошому сенсі слова. Потрібно піти проти всіх олігархів, розуміючи, що тебе змішають з брудом на всіх олігархічних телеканалах - а інших каналів, крім олігархічних, в Україні немає.

Популярні новини зараз

Дівчина з найбільшою кількістю татуювань в країні вирішила заховати їх: дві різні людини

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Переможниця "Холостяка" Даша Ульянова збільшила і перефарбувала груди - тіло голе, тільки труси видно

Показати ще

«Якщо ти йдеш проти олігархів, потрібно розуміти, що тебе будуть просто знищувати. На тебе і твоє оточення дістануть компромат, а компромат є завжди - все записується. Твоя репутація згорить, але ти зробиш свою справу», - вважає Борис Тизенгаузен.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він розповідав про те, що Росія навмисно створює проблеми для всього світу.

Також Тизенгаузен висловив свою думку з приводу того, чи перебуває Україна під зовнішнім управлінням.