Можна очікувати на бойові дії в Україні найближчим часом, оскільки на цей момент РФ вже завершила переобладнання зброї.

Таку думку висловив у новому блозі політолога Віктора Тарана «Таран VLOG» командир роти батальйону «Айдар» Ігор Лапін.

На думку Лапіна, головною ціллю росіян є Каховське водосховище, оскільки їм потрібно повернути Криму воду. Окрім цього, передбачається, що ОРДЛО розширить свої межі і повністю охопить Донецьку та Луганську області.

«А якщо більш глобально, то підуть по лінії газотранспортної системи Харківська, Запорізька області, Одеса, Тирасполь», - припускає він і додає, що цими діями Росія прагне відрізати на сході українські угрупування.

Сучасну війну командир порівнює зі священною, коли кожне нове місто – це фортеця, а люди будуть отруювати воду в колодязях, аби вона не дісталася ворогам. Принагідно Лапін згадує Чечню і її втрати в ході воєнних дій. «Якщо в Чечні росіяни могли робити ідентифікацію свій-чужий за зовнішністю, то з українцями так не вийде, бо зовні ми не відрізняємось», - зазначає він.

Популярні новини зараз
Тікали від мобілізації в Україні, щоб потрапити під неї у Польщі? Про що варто знати українцям Хлопці, уважно на полях: українських військових атакує сказ, 2 тижні під купою уколів Українцям масово полетіли штрафи від ТЦК, але платити не поспішають: кількість боржників б'є рекорди Проїзд у громадському транспорті буде безкоштовним для всіх: де запровадять нові правила
Показати ще

Ймовірну повномасштабну війну між Україною та Росією командир бачить зовсім відмінною від того, що було раніше.

Нагадуємо, Бізяєв заявив, що військова допомога від Байдена малоймовірна.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, чим обернеться для України закриття Керченської протоки росіянами.