США готується укласти з Україною нову угоду стратегічного масштабу. В першу чергу мова йде про економіку і безпеку. Тобто Україна може отримати статус союзника США.

Політолог Руслан Бізяєв у власному live-проєкті «Розвилка» розповів про перспективи України отримання статусу союзника США.

«Йшлося про зондування можливості отримання Україною ключового статусу союзника США поза НАТО. Наприклад, такий статус має Єгипет. Однак реальність втілення у мене викликає сумніви, тому що, по-перше, як показує досвід останніх 8 років, кожен наступний президент США бачить будь-яке геополітичне питання абсолютно під іншим ракурсом, ніж попередній президент», - зазначив Бізяєв.

За його словами, це можна зрозуміти виходячи з відносин адміністрації Трампа з Іраном, Ізраїлем і Європою і порівняти з тим, що хоче Байден по відношенню до них.

«Я не впевнений, що термін Джо Байдена дозволить втілити цю ідею в життя. Тим більше проти цієї ідеї прямо або побічно виступатимуть і зовнішні гравці, такі як Британія, Росія, Туреччина, і багато внутрішніх сил усередині самої України», - підкреслив експерт.

Популярні новини зараз
Встигнути до 3 квітня: у ДТЕК пояснили, що необхідно зробити всім українцям У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Андрій Хливнюк із "Бумбокс" показав, як в Україні наживаються на війні та ображають захисників: "Ковбаса ЗСУ"
Показати ще

Бізяєв зазначив, що США в Україні в першу чергу цікавлять державні монополії.

Нагадаємо, Знай.ua публікував заяву Бізяєва, що військова допомога Україні – це точно не про адміністрацію Байдена.

Раніше для Знай.ua Бізяєв розповів, що в сучасному світі потрібно балансувати, а не вибирати сторону.