Про покупку ОВДП як одну зі схем отримання прибутку детально розповів політолог Михайло Чаплига у програмі «Чаплига. Без питань».

«Майже 40% грошей, які ви отримуєте, ви вкладаєте в піраміду ОВДП», - підкреслює ведучий. Експерт пояснює, що Міністерство фінансів випускає ОВДП під кошти, що друкує Нацбанк. Так ось, за його словами, кожна друга гривня в українських банках вкладена саме в них.

Але залишається ще інша друга гривня і виникає питання, куди саме вкладена вона. «Ви думаєте в економіку? Не смішіть мої капці», - каже Чаплига. Він стверджує, що її забирають собі акціонери і власники.

Суть же фінансової схеми, як каже політолог, у тому, що на банківський кредит беруть ОВДП, а вони зі свого боку гарантовані державою. Експерт також додає, що прибуток з ОВДП не обкладається податками, натомість простому українцю, що заніс свої кошти в банк, доведеться за прибуток заплатити практично 20%.

Популярні новини зараз

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Тіна Кароль здивувала зухвалим зізнанням про Дана Балана: "Я Ванга чи що?"

Молитва про померлих батьків: поминальна субота перед Трійцею

Полякова, Єфросиніна, Каменських та Сумська: як виглядають улюблениці українців без макіяжу

Показати ще

Отже, завдяки цьому методу власники комерційних банків можуть отримати чималі суми для, обурюється Чаплига, відпочинку, наприклад, на Сейшелах. «Поки вони відпочивають, на різниці між взятим кредитом в Нацбанку і купленими ОВДП зростають їхні статки», - пояснює він.

Нагадуємо, Чаплига розповів про значення «нульових» декларацій для українців.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Чаплига прокоментував виступ Гончаренка з прапором в ПАРЄ.