Український політичний діяч, син дисидента і журналіста В'ячеслава Чорновола Тарас Чорновіл у програмі Мирослави Бобровської «А как на самом деле?» розповів, як ставиться до маршу на честь дивізії СС «Галичина», який днями пройшов у Києві.

«Як я маю ставитися? Ці люди зробили неоднозначну річ, тому що якщо ти йдеш працювати з ворогом – ти стаєш колаборантом. Але з другого боку – твоя мета якимось чином має оцінюватися», - каже експерт.

Він зазначив, що Нюрнберзький трибунал виніс рішення, згідно з яким дивізія СС «Галичина» була виправдана і відпущена на Захід, і жодного з її членів не було видано радянським військам.

«От вам відповідь. Це рішення Нюрнберзького трибуналу. Люди, які сьогодні виходять, якщо б вони вийшли з нацистською символікою – мають бути розігнані негайно. Один провокатор був знайдений. Один-єдиний провокатор, який «хайль» показував. Чому міліція його не затримала і не зупинила, я досі не можу зрозуміти. Таких людей треба затримувати, тому що це є відверта брудна провокація», - заявив Чорновіл.

Політичний діяч наголосив, що все, що пов’язано з нацизмом, має бути зупинене.

Популярні новини зараз
"Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є" Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Раніше Знай.uа повідомляв, що Бортник прокоментував призначення Вітренка на посаду керівника компанії.

Також Знай.uа повідомляв, що Бізяєв розповів про перспективи України отримання статусу союзника США.