Політолог Максим Ялі у власній програмі «Контрольний удар» розповів про значення промови Путіна на Федеральних зборах. На його думку, на цих зборах Путін нічого не сказав, що могло б вплинути на Україну, як заздалегідь очікувалося, а повістка була здебільшого про внутрішню ситуацію в Росії.

«Володимир Зеленський випустив відео-звернення до свого народу, в якому він заявив, що Україна готова до війни і запропонував Путіну зустрітися в будь-якій точці Донбасу для переговорів. Таке було враження, що ось-ось почнеться війна», - зазначив Ялі.

На думку експерта, головний нюанс полягав в тому, що звернення Зеленського було записано напередодні щорічного послання Путіна до Федеральних зборів, на якому, як говорили псевдо-експерти, Путін оголосить війну Україні.

«Він фактично нічого не говорив про можливу агресію проти України, і звів до мінімуму ту частину послання, що стосувалася міжнародної обстановки. В цілому вона стосувалася внутрішньої повістки, що було повністю передбачувано», - підкреслив політолог.

За словами експерта, восени пройдуть вибори в Держдуму, і Путін використовував Федеральні збори, щоб роздати обіцянки бідним верствам населення, тому повістка була в основному про внутрішню ситуацію в Росії.

Популярні новини зараз

Марічка Падалко схвалила "дорослу" витівку своєї доньки: "Дозволяєте дітям?"

Біль, температура і слабкість: доктор Комаровський розповів, як уберегти дітей від теплового удару

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

"Більше нічого показати": "Холостяк" Заливако розсунув ноги біля Анни Богдан

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував заяву Ялі, що формується коаліція, яка виступає в підтримку України.

Раніше для Знай.ua Ялі розповів, хто стоїть за скандалом з плівками і проти кого це було направлено.