Наступає час для того, щоб у політику пішли люди з біографіями і професійна еліта, у якої повинен бути бекграунд. Так в програмі «Конституційна кухня» Геннадія Друзенка заявив очільник партії «Сила і честь» Ігор Смешко і розповів, чи потрібно міняти «правила гри», які будуть реальними регуляторами суспільних відносин, і закладати нову Конституцію в Україні.

«Конституція – це свята корова. Проблема нашої Конституції в тому, що її ніхто не розвинув в законодавчих актах. Гасла прекрасні, але ніхто не створив законодавчу систему про Кабмін, про президента, про опозицію, про місцеве самоврядування, які були б синхронізовані з нормами Конституції. Якщо це зробити, а це досить швидко можна зробити, у нас вона запрацює. Стаття 13 Конституції забороняє продаж землі і надр. Ви подивіться, що вони роблять: фактично зараз за прийняття нещодавнього закону про землю СБУ по великому рахунку могла б почати слідство за ст. 111 - державна зрада. Це фактично зазіхання на повалення конституційного ладу», - заявив Смешко.

Політик звернув увагу, що, до прикладу, в Англії земля - це власність корони, вСША у федерального уряду є право на остаточну власність на землю, так само в Ізраїлі земля – це власність держави. Крім цього, у багатьох європейських країнах, наприклад у Франції, Бельгії, більшість землі знаходиться в оренді. А в Україні у порушення ст. 13 Конституції ухвалюють такі закони.

«У нас можуть за 4 тис грн людину засудити на строк величезний, а тут зазіхання, яке в трильйонах можна оцінити», - зазначає Смешко.

На його думку, наш народ отримав безцінний досвід і принаймні зрозумів, чого він вже не хоче, що популізм та віра в казку не спрацьовують. Політик вважає, що як за законами римського права від людини не можна вимагати те, чого вона не має, так не можна очікувати чогось від політиків без досвіду.

Популярні новини зараз

Українців не впустили на матч Євро-2020 в Бухаресті з Кримом на прапорі: "Спірна територія"

Дружина Віктора Павліка вперше вийшла в світ з сином: "Найстрашніший момент"

Ірина Білик після розлучення з Ахмадовим нагадала про важливу істину: "Не кохай, як не віриш.."

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

«Що ви очікуєте від цих нових політичних облич без жодної біографії, без жодного бекграунду часом фахівців словесного жанру? Проривів в економіці, в будівництві міцної армії, в розумній дипломатії? Тому наступає час для того, щоб у політику пішли люди з біографіями і професійна еліта, у якої повинен бути бекграунд», - заявив Смешко.

Як повідомляв Знай.ua, Кривонос розповів, що передбачає законопроєкт про тероборону.

Нагадаємо, Мельник заявив, що нам треба вийти в позицію громадянина.