Політик Микола Томенко у власному блозі «Tomenko online» розповів про важливість боротьби з олігархами. На його думку, після знищення олігархічної системи, Україна зможе вільно розвиватись.

«Ентоні Блінкен сказав, що найбільшими ворогами для України, як бачиться американській стороні, є не лише Росія, а й корупція та олігархи. Цікаво побачити остаточний затверджений американською стороною список олігархів. Цікаво, чи тлумачимо ми Порошенка, як політичного олігарха?», - зазначив Томенко.

Політик зазначив, що він підтримує знищення олігархічної системи в Україні, та хоче, щоб в Україні з’явилися бізнесмени, які будуть сплачувати податки, фінансувати медицину і у вільний свій час будуть ставати меценатами.

«Отже почекаємо, хто перший ляже під ніж цієї антиолігархічної боротьби, яку задекларувала американська сторона, і про що говорив президент України», - підкреслив Томенко.

На думку політика, якщо прибрати олігархів, які шкодять розвитку країни, це спричинить розвиток. Як зазначає Томенко, треба залишити лише заможних бізнесменів, які будуть надавати робочі місця українцям та розвивати країну у певних сферах за рахунок своєї фінансової допомоги.

Популярні новини зараз

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Українців не впустили на матч Євро-2020 в Бухаресті з Кримом на прапорі: "Спірна територія"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував три помилки децентралізації, на думку Томенка.

Раніше для Знай.ua Томенко розповів, що робити з українською системою вищої освіти.