Україна не відчуває себе самодостатньою і вішає на державних будівлях прапор Євросоюзу через комплекс неповноцінності.

Про це сказав футуролог Олексій Толкачов в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24".

"Я бачу прояв нашого національного комплексу неповноцінності в тому, що ми намагаємося на своїх державних будівлях повісити прапор Євросоюзу. Якби ми були членами Євросоюзу, тобто, ми є учасниками цього наддержавного утворення, окей - ми вішаємо прапор Євросоюзу. Але ми не є членами Євросоюзу. А ми всюди повісили цей синій прапор із зірочками", - сказав Олексій Толкачов.

Він зазначив, що Україна намагається долучитися до якоїсь історії і показати її прагнення, але це є проявом меншовартості.

"Ми не відчуваємо себе самодостатніми. Особисто я не є прихильником вступу до Євросоюзу і вважаю, що ЄС - це колосальна бюрократична надбудова. У нього можуть бавитися ті нації і держави, які століттями були незалежними. Вони вже награлися в державність і готові пожити в комуналці. Ми всю свою історію жили в комуналці, і нарешті хочеться хоч трішечки погосподарювати на своїй землі", - додав Толкачов.

Популярні новини зараз

Вагітна MamaRika в купальнику надула губки біля басейну - "З целюлькою і трошки дурненька"

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Тіна Кароль здивувала зухвалим зізнанням про Дана Балана: "Я Ванга чи що?"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов зазначив, що Україна до Європейського Союзу не має на сьогодні ніякого прямого відношення.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Толкачов назвав 3 фактори, які гальмують українців: синдром жертви, інфантильність і неповноцінність.