Пенсія – це не допомога від держави, а кропіткий труд протягом усього життя кожного з громадян. Молодші люди зазвичай не сильно переймаються своїм матеріальним станом, який чекає на них у майбутньому, тому питання пенсій стає менш актуальним.

Ексміністр соціальної політики Андрій Рева у програмі «Суть событий» на каналі Знай.ua розповів про корупційну складову запровадження пенсійного страхування.

«Галина Третьякова, яка очолює Комітет соціальної політики Верховної Ради України, до обрання народним депутатом очолювала Українську федерацію убезпечення. У нас є великі страхові компанії, і пул цих страхових компаній очолювала Третьякова, це об’єднання страхових компаній називалось «Українська федерація убезпечення»», - зазначив Рева.

На думку ексміністра, головний інтерес страхової компанії у тому, щоб не виплачувати страхові виплати та щоб внески зростали. Як зазначає Рева, страхові компанії прагнуть введення обов’язкового пенсійного страхування, бо тоді до них піде багато грошей.

«І коли їм кажуть, що зарплата в Україні низенька, що у нас з 24 млн тільки 10 млн застрахованих, величезна тіньова зайнятість, нема фондового ринку і що у нас інфляція, яка стрибає, періодично знищує наші заощадження, вони все одно лізуть – «негайно-негайно». Туди підключився прем’єр Шмигаль, який каже, що через 8 років пенсія буде 8300, а через 15 років ми її не зможемо платити, бо у нас дуже мало людей в Україні», - підкреслив Рева.

Популярні новини зараз

Поліклініки запрацюють за новим "погодинним" графіком: кому не доведеться стояти в чергах

Новий прожитковий мінімум: скільки українці почнуть отримувати пенсій, зарплат та соцвиплат з 1 грудня

Міст, який будують довше, ніж метро на Виноградар і Троєщину: в Україні з'явиться "дорожній гігант"

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, чого хотіла найбільше за все, Олександр Еллерт до цього не додумався

Показати ще

За словами Реви, якщо уряд хоче вирішити проблеми Пенсійного фонду, йому слід припинити дурити людей, бо запровадження обов’язкового пенсійного страхування це справжня корупційна схема від Третьякової, тому що це точно не піде на користь звичайним пенсіонерам.

Нагадаємо, Знай.ua публікував заяву Тизенгаузена, що українці в полоні хибних уявлень щодо Євросоюзу.

Раніше для Знай.ua Котенкова розповіла, що чекає українців після зміни порядку отримання субсидій.