Відставка Коболєва і призначення Вітренко - це заміна шила на мило. Так заявив експерт і економіст Олексій Кущ у своєму блозі «Чесний погляд на економіку» на YouTube.

«У політиці державної компанії «Нафтогаз» від зміни Коболєва на Вітренко абсолютно нічого не зміниться. Саме тому нам абсолютно байдуже буде це Коболєв або Вітренко. Обговорювати потрібно виключно тільки одне, який формат державної політики буде застосовуватися в компанії», - акцентував він.

Кущ розповів, що колись у своїх статтях він писав, що справжній президент повинен починати свою каденцію з відновлення суверенітету над державними компаніями. За його словами, як би парадоксально це не звучало, але воно так і є, тому що наша держава втратила суверенітет над державними компаніями.

«Обговорювати можна тільки дві стратегії управління державними компаніями. Це виконання соціально значущої функції і заробляння на населенні за допомогою монопольного становища. Третьою стратегії тут бути не може. А «Нафтогаз» зараз проводить політику заробляння на населенні, і ця політика не зміниться з приходом Вітренко», - підкреслив він.

Популярні новини зараз

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Прес-марафон Володимира Зеленського: скандал з пресою, щупальця олігархів і головні помилки

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Жодних каруселей та ярмарків, а замість Діда Мороза - Доброчар: як Київ зустрічатиме Новий Рік-2022

Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Куща, що фонд Національних інвестицій буде обслуговувати багатих людей з країн Перської затоки.

Також раніше Кущ пояснив, чому Україні не потрібні кредити МВФ.