До яких труднощів варто готуватися тим, хто збирається розмитнювати авто? На це питання відповів лідер «Автоєвросили» Олександр Чернявський у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24».

На думку лідера «Автоєвросили», найбільше проблем із розмитненням вантажних автомобілів. Він пояснює, що закон передбачає розмитнення автомобілів, лише вищих стандарту Євро-2.

«Але для вантажівок якась особлива історія. Ти по ідеї їх можеш розмитнити, але поставити на облік не зможеш», - повідомляє Чернявський. Принагідно він посилається на слова народного депутата Ковальчука: той сам не розуміє, що робити з автомобілями до 3,5 тонн.

І це, зазначає експерт, не єдина проблема у цій сфері. Він розповідає, що вже підготовлено комплексний закон, який передбачає прості та зрозумілі для всіх громадян категорії. Але проблема, на думку Чернявського, полягає в акцизі, який, до речі, і став причиною появи єврономерів. «Немає в світі таких акцизів, щоб автомобіль замість того, щоб 30% заплатити розмитнення, потрібно платити 300%! У нас достатньо було просто прибрати акциз», - каже він. Тим не менш, Чернявський переконаний, що люди завжди шукатимуть обхідні шляхи, аби доставити собі автомобіль без зайвих проблем.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Вагітна MamaRika в купальнику надула губки біля басейну - "З целюлькою і трошки дурненька"

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

Нагадуємо, Кущ розповів про цінове цунамі.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Корчілава назвав візит Блінкена в Україну стимулюючим до дій.