Політолог Руслан Бортник у своєму блозі розповів, як проходила пресконференція Зеленського. На його думку, президент був утомленим і незібраним, також глава держави не дав звіт про результати свого правління.

«Команда президента уявляла собі резюме дворічного терміну роботи, як спробу зайняти інформаційну паузу і дати суспільству і політичним елітам певні сигнали. Не дивлячись на те, що пресконференція була цікавою, вона не була новою. Нічого нового, нічого кардинального і нічого такого, від чого ми могли б почати відлік нової політичної ери», - зазначив Бортник.

За словами політолога, не всі журналісти були допущені, а пресконференція проходила на тлі радянської техніки. На думку експерта, використання заводу «Антонов» в якості місця для зустрічі викликає асоціації з демонстрацією минулої величі і спроби переконання людей в тому, що в майбутньому їх чекає те ж саме.

«З одного боку, правильно і якісно одягнений, а з іншого, вкрай втомлений. Язик, особливо на початку, поки не пішла сесія питання-відповідь, постійно плентався. Думки теж були сплутані. Викликало відчуття, що президент відчуває себе не в своїй тарілці», - підкреслив Бортник.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

На один будинок - 7942 гривні: користувачі за лічильниками підрахували, у скільки обійдеться газ на сім'ю

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Новою "обраницею" Узєлкова після розлучення з Боржемською стала багатодітна фітнес-мама: "Плакала і принижувалася"

Показати ще

Як зазначив експерт, звіту про результати, що сталися з економікою і політикою, не було. За словами політолога, президент сконцентрувався на двох складових: перше – вони будують нову країну, друге – анонсування святкування 30-річчя незалежності України.

Нагадаємо, Знай.ua публікував, що Бортник повідомив про ситуацію з рейтингами в українській політиці.

Раніше для Знай.ua Бортник розповів про значення останніх дій влади.