Народний депутат VIII скликання, Герой України Надія Савченко вважає, що задля відстоювання національних інтересів Україна може нехтувати будь-якими міжнародними домовленостями.

Про це вона заявила у програмі Дмитра Снєгирьова «Политика наизнанку».

«Росія, наприклад, взагалі прийняла внутрішній порядок і внутрішнє рішення, що вони не визнають міжнародне право над правом Російської Федерації. Тобто, виходить, є прецеденти в світі, коли нібито, здавалося б, міжнародні домовленості, які повинні виконуватися… Насправді просто нехтуються. Тому що переважають національні інтереси країни», - каже політик.

На її думку, українська влада також має ухвалювати рішення задля захисту національних інтересів, навіть якщо це не сподобається нашим західним партнерам.

«Я б дуже хотіла, щоб Україна виходила саме із таких міркувань, і щоб наші політики, наша влада вміла приймати саме такі рішення. Якщо це на користь національним інтересам, значить ми відмовляємося виконувати щось, що прийнято в світі, що шкодить нашим національним інтересам. Але, напевно, для цього треба бути сильною країною. Маленькою гордою і сильною або великою і сильною. У нас якось не склалося…», - сказала Савченко.

Популярні новини зараз

На місяць економити 5 тисяч на опаленні: експерти знайшли спосіб скоротити витрати на комуналку

Надя Дорофєєва наставила Потапу роги замість Дантеса: "Так, сатана, це я"

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

Показати ще

Вона зазначила, що кожна українська влада виконує забаганки західних партнерів.

«Кожна наша влада, яку ми обираємо, починає млямляти, починає співати оди нашим західним партнерам, починає піддаватися зовнішньому впливу. І наші нібито друзі, товариші – наші західні партнери – радять нам рішення, які чомусь не збігаються з нашими національними інтересами. Виходить, що немає в нас таких надійних друзів і такого захисту, які б поважали наші рішення, нашу думку», - заявила екс-нардеп.

Також політик закликала владу ухвалювати рішення задля захисту національних інтересів України, а не на догоду західним партнерам.

Раніше Знай.uа повідомляв, що Чаплига розповів про інформаційну бульбашку, в якій нас тримає телебачення.

Також Знай.uа повідомляв, що Бізяєв розповів, хто вийде до другого туру президентських виборів.