Громадський та політичний діяч Надія Савченко в ефірі програми “Політика навиворіт” з Дмитром Снєгирьовим заявила, що якщо Україна почне битися за історичну пам’ять, то в ній не залишиться ким воювати за майбутнє.

“Якщо ми зараз будемо говорити про те, наскільки нам вистачить сили бути суверенними, відстоювати свій суверенітет, починаючи з історичної пам’яті відносно поляків, росіян, турків, угорців і так далі, то давайте ми подумаємо, а де ж наш суверенітет зараз. Економічний, державний, законодавчий, законотворчий, реформаторський. У відносинах з якимись далекими західними партнерами”, - сказала Надія Савченко.

Вона зазначила, що якщо Україна на рішення МВФ робить реформи та міняє суди, то потрібно вирішити, чи вистачить сил ще на відновлення історичної пам’яті.

“Давайте поб’ємося спочатку з Польщею, потім з Угорщиною, потім з Росією за історичну пам’ять. Уже не залишиться ким воювати за майбутнє… Коли ми зараз кидаємося в бій і реальний, і історичний - ми можемо не виграти цю війну”, - додала Савченко.

Популярні новини зараз

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Загинув найкращий друг Байдена, був поруч 13 років: "З важким серцем..."

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов заявив про комплекс неповноцінності, що ми не відчуваємо себе самодостатніми.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що на думку Толкачова, вивчена безпорадність призводить до колективної депресії.