Перш ніж ухвалювати якісь закони про олігархів варто визначитися взагалі з їхнім статусом. Так сказав політичний експерт Руслан Бізяєв у програмі «А як насправді?» з Мирославою Бобровською.

На думку гостя програми, ухвалення закону про статус олігархів здобуде не стільки правовий резонанс, скільки громадський. А відтак він робить висновок, що передусім варто визначитися взагалі зі статусом олігархів. Інакше, пояснює Бізяєв, виникне ситуація, що одних трактуватимуть як олігархів, інших – як олігархів лише на половину чи взагалі як своїх.

Також він звертає увагу на медіапростір, адже кожен українських олігарх має якийсь свій телеканал. «Завтра цей закон ухвалюється, а післязавтра у нас залишаються телеканали "Дім" і "Перший Національний". І все», - каже він.

Отже, експерт ставить питання про існування медіапростору, зокрема і YouTube чи Facebook. «У 21 столітті забороною ти нічого не вирішиш. Найголовніше в цій ситуації, щоб олігархи всі в цілому відійшли від влади. Щоб влада для них не була метою», - підкреслює Бізяєв. Він пояснює, що олігархам необхідний доступ до влади задля захисту, збереження та примноження своїх статків.

На думку експерта, усунення цих двох факторів вирішило би проблему і не потрібно було би ухвалювати жодні закони.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 28 листопада - 4 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Тельців напружено на особистому, а Скорпіони стануть рабами на роботі Головне за 27 листопада: друзі Кошмал із росії, нова атака по Україні, Різдвяний піст та "ні" шлюбу від Полякової Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Нагадуємо, Бізяєв заявив, що пресконференцію Зеленського можна вважати стартом президентської кампанії.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Бізяєв прокоментував можливість відставки Шмигаля.