Політичний експерт Інна Силантьєва в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24" розповіла, що майбутнє України залежить від українців, тому їм потрібно зупинитися і не слухати популістів.

"Я хотіла б усіх зупинити людей, щоб вони менше слухали популістські гасла. Реально дивилися на роботу людини. На закони, які вона лобіює, на те, що вона робить у себе в регіоні. І зіставили реальну картинку. Живий організм повинен працювати. Як печінка, нирки, все інше. А мильні бульбашки нехай пускають діти", - сказала Інна Силантьєва.

За її словами, зокрема фракція "Голос" не пропонує нових законопроєктів для країни, але зате за "кіпіш".

Вона зазначила, що від дорослих громадян України залежить, яким буде її сьогодення і майбутнє.

"Ми входили в десятку кращих країн в Європі. Де ми зараз? Вибачте - "в дупі". А інших слів у мене немає. Це вульгарно, але це правда", - додала Силантьєва.

Популярні новини зараз
Субсидію розраховуватимуть по-новому: у ПФУ надали важливе уточнення Систему оплати проїзду у громадському транспорті змінено: нові правила з 4 жовтня Українців приголомшили новими цінами на рибу: залишається дивитися на вітрину та облизуватися Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Силантьєва пояснила, чому не довіряє рейтингам політиків.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Чаплига розповів про реалії розвитку України.