У санкційному списку злодіїв в законі від РНБО числяться чеченські добровольці, що 2014 року встали на захист України і разом із «Азовом» воювали проти росіян.

Про це повідомив військовий та політичний діяч, керівник Центрального Штабу Національного Корпусу Максим Жорін у своєму Telegram, зазначивши, що чеченські добровольці показали себе сміливими вояками.

Жорін пояснює, що санкційним списком для чеченських бійців все не обійдеться: є загроза того, що їх просто депортують в Росію. Він підкреслює, що ці добровольці захищали Україну, а тому, очевидно, коментувати їхню участь в РФ немає потреби.

«Окремо відзначу особливу «гуманність» санкцій в нашій країні: з тяжкими обвинуваченнями людям пропонують або сісти на роки, або просто виїхати», - пише керівник Національного Корпусу в публікації.

Тим не менш, як каже Жорін, гамір довкола цієї ситуації все ж таки примусив правоохоронні органи пообіцяти не проводити депортацію. З іншого боку, він не повністю довіряє цим заявам.

Популярні новини зараз
У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Знову нічому не навчилися: блогери та прості українці після обстрілу повикладали у мережу роботу ППО Суддя Тандир який збив нацгвардійця, цинічно все заперечує: був тверезим, їхав повільно
Показати ще

Керівник Національного Корпусу повідомляє, що чеченці свою провину заперечують. «Служби за допомогою такого нового інструмента, як санкції РНБО, просто зводять рахунки із незручними їм людьми», - зазначає Жорін.

Також він висловлює у публікації надію на те, що українські чиновники все ж таки розберуться із цією справою. На думку націоналіста, саме Міністерство ветеранів має нарешті порушити своє мовчання, чи не першим втрутитися у це та припинити ганебне засудження Героїв.

«Тим же, хто включив іноземних добровольців до списку, раджу займатись справжніми злочинцями, а не переслідувати захисників України», - підсумовує Жорін.

Нагадуємо, Жорін заявив, що Україна не контролює Азовське море.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Жорін попередив про ймовірну депортацію чеченців-героїв.