Інформація про те, що Захід проплачує протести в Білорусі та Російській Федерації - це приклад боротьби тоталітаризму з незгодними.

Детальніше про це розповів політолог Вадим Карасьов у своєму блозі.

«Будь-який активіст, революціонер, який протестує ніякий він не революціонер і активіст, а банальний одержувач грошей, “заробітчанин” у тих чи інших спецслужб», - пояснює ведучий, як працює ця схема.

У приклад він наводить нещодавній російський наратив про Навального, згідно з яким ця фігура насправді є проєктом ЦРУ. Карасьов стверджує, що зараз Білорусь йде тим же шляхом і, як свого часу Росія, вкидає наративи про проплаченість революціонерів.

«Також ходять різні апокрифи щодо більшовиків, що Ленін – проєкт німецького Генштабу, а Троцький – проєкт американців», - розповідає політолог.

Популярні новини зараз

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Сумська розповіла, навіщо забезпечує 40-річну доньку разом з онукою: "Залишилася вдовою...я все їй дам"

Показати ще

На його думку, зараз у суспільстві панує пафос народного протесту, протести стали романтизованими. Також Карасьов попереджає про ймовірну гіпертрофію цих рухів після закінчення пандемії. А тому, пояснює він, тоталітарна влада намагається взяти ситуацію під контроль вже зараз.

Нагадуємо, Карасьов розповів, навіщо Лукашенко посадив літак.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Карасьов пояснив, чому в питаннях війни ми не можемо покладатися тільки на проєвропейські зв'язки.