Аналітик Українського інституту майбутнього Ігор Тишкевич в ефірі "Романенко Бесіди" з Юрієм Романенком заявив, що в Білорусі триває політична криза, а Григорій Лукашенко стабілізувався.

"Я б категорично не погодився з тезою, що Лукашенко переміг. Лукашенко стабілізувався. Він мобілізував ресурси системи, яка у нього є. Він вийшов в певний алгоритм дій: тобто, що на даному етапі ескалація з Заходом, без протестів на вулиці, спокійне представлення свого варіанту Конституції, потім торг з тим же самим Заходом. Як це вже було не раз", - сказав Ігор Тишкевич.

Він зазначив, що в Білорусі зберігаються протестні настрої, особливо у власників малого та середнього бізнесу і працівників підприємств.

"Говорити про те, що Лукашенко переміг - не можна. Він стабілізувався. Він підморозив ситуацію з точки зору зовнішніх протестів. Тому що йому дуже важливо представити свій варіант Конституції і провести той же референдум на тлі відносно спокійних вулиць. Щоб, в тому числі, показати західним країнам: ось, бачите, все закінчилося. Але передумови, і сама політична криза в неявній фазі, в невідкритій, негострій - вона йде. Вона нікуди не поділася", - додав Тишкевич.

Популярні новини зараз

Середня зарплата 22 тис, плюс 300 грн до пенсії й розмитнення авто через "Дію": Денис Шмигаль розповів, що прийняв Кабмін

Півтори тисячі дельфінів загинули в один день від рук людей: "Море почервоніло від крові..."

Українцям показали, як годують дітей ветеранів війни: 8 грн за прісну кашу і шматок огірка, поки інші діти ласують піцою і бананами

Як виглядає зірка "Моя улюблена Страшко" Поплавська без окулярів і брекетів: "Хотілося б зіграти наркоманку"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Золотарьов розповів, чи є "рука Кремля" в затриманні Протасевича.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що одіозний нардеп Шевченко розповів, якою буде наступна місія для поїздки в Білорусь.