Чи можлива в доступному для огляду майбутньому дружба між Україною і Білоруссю? Це питання у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» розглядає політичний оглядач, блогер, бізнесмен і підприємець, автор проєкту «Історичні хроніки» Руслан Бізяєв.

«Українсько-білоруська дружба можлива - розбіжності між політиками не означають розбіжностей між народами. Якщо усунути політику, то у нас з білорусами один до одного претензій немає. Так, ми ввели проти них санкції, закрили своє небо, але у відповідь вони поки тільки висловили заклопотаність у ноті свого МЗС. Я думаю, цим справа і закінчиться. Я розумію бажання деяких товаришів в Україні, наприклад, перенаправити потоки білоруського палива. Це серйозна частка ринку і дуже серйозні гроші», - каже гість програми.

Він порівняв нинішню ситуацію з тією, яка виникла, коли перервали пряме авіасполучення між Києвом і Москвою. За його словами, виграв від цього Лукашенко, який спеціально під цю справу побудував у Мінську другий термінал.

«Якщо в одній посудині убуває, то в іншій обов'язково додається. Припинення прямого авіасполучення буде означати, по-перше, що хтось на цьому заробить, створивши альтернативу, а по-друге, можна же зареєструвати компанію з іншою назвою - не «Белавіа», - вважає Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
Сало, ошийок та грудинка: ціни на м'ясопродукти додали оптимізму українцям Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати
Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він висловлював думку, що білоруський опозиціонер Роман Протасевич став розмінною монетою.

Також Бізяєв припустив, що справи Антоненка і Стерненка комусь вигідні.