Чим активніше Зеленський веде боротьбу з олігархами, тим частіше спливає ім'я Петра Порошенка. Чим закінчиться ця історія - і закінчиться вона взагалі? Свій погляд на ситуацію у програмі «Романенко. Бесіди» висловлює виконавчий директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко.

«Якщо буде прийнятий закон про олігархів - а така ймовірність є - то Порошенко напевно підпаде під критерії, які заборонять йому балотуватися і в президенти, і в Верховну Раду. І, я думаю, це торкнеться і його родичів. Виключення Порошенка з політики - це перший і ключовий момент, на який буде працювати команда Зеленського. Головна стратегія - це закон про олігархів і вибивання Порошенка з будь-яких можливих виборів», - вважає гість програми.

На його думку, ймовірність дострокових парламентських виборів цієї осені - 50:50. Денисенко вважає, що, якщо закон про олігархів не буде прийнятий, то Зеленський заявить, що нинішній склад Верховної Ради зжив себе.

«Зеленський винесе закон про олігархів на референдум, і в цей же день призначить перевибори Верховної Ради. Хоча він розуміє, що після цього у нього парламентська фракція буде меншою, ніж зараз», - говорить Вадим Денисенко.

Популярні новини зараз

На полиці - 9.27 грн, на касі - ціна в квадраті: відомий супермаркет продає один пакет за ціною двох

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, Руслан Бізяєв наполягав на необхідності усунення олігархів від влади.

А Руслан Бортник назвав проєкт відповідного закону марним і смішним.