Виконавчий директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко у програмі Юрія Романенка «Романенко. Беседы» розповів, які перспективи у Зеленського в боротьбі з олігархами. На думку експерта, Зеленський повинен зламати олігархічну систему бліцкригом – у найближчі 6-7 місяців, тоді система ляже під нього.

«Якщо ми говоримо про закон, то потрібно мати 226 голосів у парламенті. Станом на сьогодні максимальну цифру, яку може вижимати Зеленський у своїй фракції, це 209 голосів. Десь потрібно брати ще 20 голосів, а якщо говорити про запас – треба мати 25-30 для того, щоб бути спокійним. Це може дати лише дві фракції: «Довіра» і «За майбутнє», - зазначив Денисенко.

На думку експерта, досить важко уявити, як Зеленський буде боротися з олігархами, не маючи такої кількості голосів у Верховній Раді. Як зазначив Денисенко, наразі ніякого «об’їдання» олігархів немає. Також експерт додав, що дотація ЗМІ також важливий момент у цій справі.

«Одним з ключових моментів, чому треба боротися Зеленському – це щоб було лояльне ЗМІ. Усі групи крупних телеканалів мають дотації у районі 30-35 мільйонів доларів. Де брати ці гроші, якщо уявити, що Коломойский віддає «1+1» комусь? Я думаю, що усе буде відбуватися наступним чином: буде переписування телеканалів на когось зі збереженням умовного власника, але з появою спеціального віце-президента, який буде слідкувати за правильністю інформаційних подач на цьому каналі», - підкреслив експерт.

Як зазначив Денисенко, українці зможуть побачити по певних прізвищах олігархів повідомлення, що вони не доплатили певну суму і ще, на тлі всього цього, буде відбуватись розподіл майна.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Головні новини за 26 вересня: "роман" Лесі Нікітюк з Ілоном Маском, замах на українця і випивша Ротару на концерті

Українці привезли малюка в напівнепритомному стані в лікарню і потрапили в пекло: води немає, санітарки кричать

Без черг і папірців: українцям показали простий спосіб дізнатися розмір нарахованих субсидій

Показати ще

«Зеленському треба розуміти, що уся ця ідеальна для нього картина, яку він намалював, можлива тільки тоді, якщо він зможе зробити бліцкриг. У нього є 6-7 місяців, щоб втілити це у життя, щоб система лягла під нього. Якщо він за 6-7 місяців не зможе цього зробити, то система почне давити його», - заявив Денисенко.

На думку експерта, чи вдасться Зеленському зламати олігархічну систему – ми відчуємо за 6-7 місяців. Також Денисенко зазначив, що якщо це вдасться Зеленському, то він стане недосяжним на певний проміжок часу.

Нагадаємо, Знай.ua публікував заяву Денисенка, що у Зеленського є півроку, щоб побороти олігархів.

Раніше для Знай.ua Денисенко розповів, що має робити Україна, якщо “Північний потік-2” добудують.