Політолог Михайло Чаплига у своїй програмі «Чаплыга. Без вопросов» розповів про махінації навколо провідних мереж АЗС. За його словами, великі мережі АЗС отримують нафтопродукти з Росії.

«Читаю новину: великі мережі автозаправних станцій оголосили про тимчасове припинення продажу палива преміального класу. Правда, потім вони цю справу скасували, потім до них приєдналися інші, ще пару скандалів, і всі прийшли до висновку - яка різниця, за якою ціною бензин, якщо його немає», - зазначив Чаплига.

Чаплига розповів, що 2 місяці тому він закликав людей закупляти пальне, бо наближалася нинішня проблема.

«Все почалося з жадібності одного дуже шанованого товариша і його оточення. Вони захотіли бути паливними царями і володіти трубою. Як і було передбачено – все подорожчало. Потім один товариш вирішив ввести держрегулювання ціни, але перед цим, мабуть згідно з раніше затвердженим планом переділу», - підкреслив Чаплига.

За словами експерта, після цього всього одна велика мережа АЗС стає офіційним нафтовим оператором і постачальником бензину і дизеля для України. Як зазначив політолог, вона отримує нафтопродукти від ринкового суб'єкта Роснафти, яким керує Ігор Сєчин.

Популярні новини зараз

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

Новою "обраницею" Узєлкова після розлучення з Боржемською стала багатодітна фітнес-мама: "Плакала і принижувалася"

Вчителі показали найсмішніші відповіді школярів на ЗНО-2021: "Китай заснував локшину"

Показати ще

«Такий собі веселий фінт вухами. Ну а що, з газиком ж тоді пройшло через Швейцарію. Одна біда, Сєчин – це гаманець особисто Путіна. Нагадаю, 50% акцій Роснафти належать особисто Сєчіну, тобто Путіну», - розповів експерт.

Нагадаємо, Знай.ua публікував думку Чаплиги, що зустрічі Зеленського і Путіна не буде.

Раніше для Знай.ua Чаплига розповів, як змінюються люди, досягнувши успіху.