Яка доля чекає в'язнів білоруського диктатора Олександра Лукашенка? Свою думку з цього приводу в програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» висловлює політичний аналітик, екснародний депутат України Тарас Чорновіл.

«З ними буде погано. Адже ці в'язні знаходяться у владі мстивого і жорстокого Лукашенка - і Путіна, який любить грати в геополітичні ігри. Я не виключаю, що в розмові Байдена з Путіним буде серйозно піднята тема Білорусі. Буде піднята і тема Романа Протасевича. А значення мають лише домовленості сильних світу цього. Ось тільки про ваші проблеми згадують лише тоді, коли ваша країна або ваші колеги по опозиції горою встають за вас», - каже гість програми.

Але в Білорусі, за його словами, не було жодної акції протесту у зв'язку з тим, що сталося.

«Білоруська опозиція каже: ми тепер будемо радитися про те, яку нараду нам ще провести. Всім стало ясно, що ніхто в Білорусі серйозно не виступив на захист Протасевича. Упиратися за нього ніхто не буде. Приблизно так само було у нас з «Північним потоком-2». Поки протестували проти його будівництва, воно стояло. Два роки тому перестали протестувати, і його добудовують. І у Протасевича перспективи дуже сумні, якщо за нього не заступитися, особливо на Заході, а Путін виставить за нього таку ціну, на яку Байден не погодиться», - вважає Тарас Чорновіл

Популярні новини зараз
День Прокла 3 грудня: витирайтеся виворотом білизни, нікуди не їдьте і моліться, традиції та заборони суботи Киян готують до колапсу: опалення та води може не бути до самої весни Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він розповідав про обставини свого вступу в «Нашу Україну» і виходу з неї.

Також Чорновіл закликав відректися від усього, що пов'язано з нацизмом.