Яка доля чекає в'язнів білоруського диктатора Олександра Лукашенка? Свою думку з цього приводу в програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» висловлює політичний аналітик, екснародний депутат України Тарас Чорновіл.

«З ними буде погано. Адже ці в'язні знаходяться у владі мстивого і жорстокого Лукашенка - і Путіна, який любить грати в геополітичні ігри. Я не виключаю, що в розмові Байдена з Путіним буде серйозно піднята тема Білорусі. Буде піднята і тема Романа Протасевича. А значення мають лише домовленості сильних світу цього. Ось тільки про ваші проблеми згадують лише тоді, коли ваша країна або ваші колеги по опозиції горою встають за вас», - каже гість програми.

Але в Білорусі, за його словами, не було жодної акції протесту у зв'язку з тим, що сталося.

«Білоруська опозиція каже: ми тепер будемо радитися про те, яку нараду нам ще провести. Всім стало ясно, що ніхто в Білорусі серйозно не виступив на захист Протасевича. Упиратися за нього ніхто не буде. Приблизно так само було у нас з «Північним потоком-2». Поки протестували проти його будівництва, воно стояло. Два роки тому перестали протестувати, і його добудовують. І у Протасевича перспективи дуже сумні, якщо за нього не заступитися, особливо на Заході, а Путін виставить за нього таку ціну, на яку Байден не погодиться», - вважає Тарас Чорновіл

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

Наталя Могилевська скинула 7 зайвих кіло і показала результат у сміливій сукні: "Заслужила"

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

Як обрати телевізор?

Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він розповідав про обставини свого вступу в «Нашу Україну» і виходу з неї.

Також Чорновіл закликав відректися від усього, що пов'язано з нацизмом.