Один з драйверів американської економіки - це промисловий капіталізм. Про це розповів експерт і економіст Олексій Кущ у своєму блозі «Чесний погляд на економіку» на YouTube.

«Остання спроба перезапустити промисловий капіталізм в США була при Трампі в рамках так званої «трампономікі», коли він хотів повернути колишню велич Америки і колишню славу Детройту. На мій погляд - це успішна спроба, яка завершилася остаточною перемогою в наслідок тієї політичної кризи, яку ми спостерігали в минулому році», - розповів він.

Кущ повідомив, що промисловий капіталізм як драйвер, як індустріальне ядро ​​поступово сповільнюється, фінансовий капіталізм як драйвер розвитку теж значною мірою втратив взаємодію з реальним сектором економіки. Банки перестали кредитувати і вкладати гроші в реальну економіку, вважає він.

«Інновації, як драйвер розвитку в США, теж дають поступовий збій, тому що ми не бачимо ніяких нових продуктів, які рухали б зараз економіку Америки. Тому ми бачимо, що всі ці драйвери поступово видихаються і криза жанру вона видна зараз на тих моделях, які пропонує Байден для США. А основою економіки США Байден пропонує зробити інвестиції в інфраструктуру», - сказав він.

Кущ вважає, що добре і позитивно за рахунок інфраструктурних капітальних інвестицій прискорювати зростання економіки, але якщо нічого іншого, крім цього, немає, то це все нагадує капітальні інвестиції Радянського Союзу перед початком перебудови.

Популярні новини зараз

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

«Тобто ми бачимо кризу жанру, а паралельно з цим в Китаї всі драйвери зростання економіки працюють в дуже хорошому режимі», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Куща, що ми фактично з країни хаба, з країни моста перетворилися в країну глухий кут.

Також раніше Кущ розповідав, що Україна повинна вигравати від сировинного буму.