Чи потрібні зараз Володимиру Зеленському дострокові президентські вибори - і якщо так, то навіщо? Ситуацію у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» коментує політичний оглядач, бізнесмен і блогер Руслан Бізяєв.

«Як говорив дідусь Ленін, зволікання смерті подібно. Якщо Зеленський зараз не перезавантажиться, скинувши з дошки всі фігури - на другий термін йому не варто навіть намагатися балотуватися. Зараз, з одного боку, є люди, які сидять на потоках, і у них все добре. Солдат спить - відкат йде. З іншого боку, є люди, які мислять політичними категоріями. Вони кажуть: рейтинг ми зараз утримали, падіння зупинилося, але це ж не назавжди. Почнуться проблеми. Потрібно буде щось робити з Донбасом, з зовнішнім управлінням, з МВФ», - каже гість програми.

Він звертає увагу, що зараз українській економіці дуже далеко до того рівня, на якому вона була до початку пандемії коронавірусу.

«Економіка почне сипатися. Поки є сировинні ножиці та іноземні запозичення під високі відсотки, економіка тримається. Але вже зараз боргове навантаження на Україну починає зростати. А, по суті, єдине джерело надходжень до бюджету - це кредити. Так не вийде далеко виїхати. Розпочнеться падіння реального рівня життя, а вже восени воно може стати різким. Все стане дорожчати, в першу чергу енергоносії, а в наших умовах це означає зростання цін практично на все», - зазначає Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Новою "обраницею" Узєлкова після розлучення з Боржемською стала багатодітна фітнес-мама: "Плакала і принижувалася"

У Львові з 7 поверху гуртожитку випала 17-річна чемпіонка України з паверліфтингу: "Зачинилася у кімнаті"

Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він висловлював думку, що Сергія Стерненка хотіли зробити неформальним лідером вулиць.

Також Бізяєв виступив з критикою припинення авіаційного сполучення з Білоруссю.