Справа дипломатії - відстоювати інтереси своєї держави. Наскільки добре робить це сучасна українська дипломатія? Це питання розглядає голова громадської організації «Захист і допомога» Андрій Пелюховський в програмі «Суб'єктивно з Андрієм Пелюховським».

«Дипломатія - це вищий пілотаж інтелекту, який повинен обійти гострий кут і провести маніпуляцію для блага своєї країни. Але замість цього українські дипломати роблять дурні заяви, які віддаляють нас від серйозних рішень. Візьмемо, наприклад, Білорусь. Розсваритися з нею - це був необдуманий крок, адже відмова від Мінська як від майданчика для переговорів тягне за собою дуже серйозні наслідки, в тому числі економічні», - вважає він.

На думку Пелюховського, українські дипломати не уявляють собі всю серйозність становища.

«Боротьба між США і Росією на українському майданчику може призвести до катастрофи для всього людства. Може розігратися серйозна війна. Зараз дипломати повинні діяти дуже майстерно та обходити всілякі гострі кути. А конфлікт з Білоруссю - це десять кроків назад від миру. Але головне - це економічні питання. Взагалі-то дипломатів за подібні висловлювання потрібно карати. Інакше наслідки можуть бути катастрофічними», - каже Андрій Пелюховський.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Принесуть біду і бідність: які речі не варто купувати і зберігати в домі

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він розповів про те, як влада постійно розколювала Україну.

Також Пелюховській різко виступив проти того, щоб віддавати українські порти в концесію іноземцям.