Український підприємець, політичний діяч, народний депутат України III скликання, лідер партії «5.10» Геннадій Балашов у програмі «Говори про майбутнє» розповів про європейський варіант розвитку України. За його словами, інтеграція в ЄС поліпшить якість життя в Україні, але люди почнуть виїжджати в більш розвинені країни.

«Пустити світові гроші в економіку – майбутнє, про яке мріємо ми, коли говоримо, що найвигідніші умови для виробництва і споживання повинні бути створені на нашій території. Якщо умови будуть створені – сюди хлинуть гроші. Зазвичай про це говорять всі політики, але не говорять як», - зазначив Балашов.

За словами політика, багато іноземних інституцій дають Україні підказки, але вони це роблять виходячи з вигоди для них, тому що в світі гроші дуже нерівномірно розподілені, і золотий мільярд людства вибрав для себе саме Центральну Європу.

«У Центральну Європу сходяться гроші і сьогодні цей процес не зупинити. Чому це відбувається? Тому що ми будуємо країну для них, і їм потрібна ще одна європейська країна. По-перше, це звичайно для безпеки, тому що кордони відсуваються туди до Росії. Сьогодні Україна стає бар'єром», - підкреслив Балашов.

Як зазначив експерт, європейцям потрібна Україна як спокійна держава з хорошими дорогами, європейським і надійним урядом, який взяв кредити і побудував зручні умови для корпорацій.

Популярні новини зараз

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Скромна ведуча "Все буде добре" Надія Матвєєва показала бездоганну фігуру у купальнику: "Раніше таких спалювали"

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Показати ще

«У такому варіанті тут працюватимуть корпорації, прийматимуть до себе на роботу і платитимуть високу зарплату. В принципі, так, нібито непогано, але коли ми подивимося в майбутнє, то в результаті всіх цих речей населення з території України буде зникати.

Нагадаємо, Знай.ua публікував думку Балашова, що у олігархів потрібно забрати телеканали, тому що порядок денний визначають саме вони.

Раніше для Знай.ua Балашов розповів, чому розчарувався в Порошенко.