У програмі «Особистість» з Сергієм Дойком голова Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе розповів про свої наміри отримати українське громадянство. Він пояснив, що ніколи й не вважав себе іноземцем у цій країні.

Катамадзе розповідає, що зміна грузинського громадянства на українське – абсолютно усвідомлене рішення з його боку. Він, колишній посол Грузії в Україні, зізнається, що ніколи не вважав себе іноземцем у цій країні.

«Тому що в Києві, в Україні, пройшла моя юність. І формування як особистості пройшло в Києві. В так званому жовтому корпусі старому Київського національного університету», - пригадує гість програми.

Катамадзе, фото: скріншот з відео
Катамадзе, фото: скріншот з відео

Принагідно Катамадзе навіть порівнює свій приїзд в Україну із першою закоханістю. Водночас він зазначає, що й відсутність українського громадянства ніяк не заважала його роботі, він так само був президентом Асоціації платників податків, так само працював на благо держави.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч заговорила про любов до себе у відвертих сукнях: "Відчувала себе вільною"

Дружина Віктора Павліка Репехова після пологів показала, як звикається зі статусом мами: "Михайлик їсть, і я хочу"

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Показати ще

Але в цьому контексті Катамадзе згадує інавгурацію Зеленського. «Весь час з початку, як Володимир Зеленський пішов з дому до Верховної Ради, і до останнього моменту, як він закінчив свою інавгураційну промову - я ні на секунду не присів… У мене було таке відчуття, що йде нова хвиля», - розповідає голова Асоціації платників податків.

Як зазначає Катамадзе, вже за тиждень він звернувся до Зеленського з чіткими намірами стати громадянином України.

«Я хотів би, щоб той досвід, який був, використати його, скільки Господь Бог надав мені жити. Тому що з Україною пов’язане все життя. В тому числі - дипломатична кар’єра», - стверджує він.

Нагадуємо, Катамадзе заявив, що в Україні потрібно приймати новий Податковий кодекс.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Катамадзе розповів про корупцію в Україні.