Журналісти Bihus.info оприлюднили свої «плівки». Ці матеріали прокоментував журналіст і співзасновник Українського інституту майбутнього Юрій Романенко у своєму блозі.

«Як таке зло не може бути покаране», - каже експерт. Він вважає, що цим питанням задається кожен українець після побачених матеріалів.

На думку Романенка, справа Порошенка для України не просто важлива, вона принципова. «Це питання в принципі визначення свого існування, своїх кордонів, своїх перспектив, свого всього», - підкреслює він.

Політолог вважає, що певні фрагменти цих плівок наочно демонструють ницість соціальних відносин у державі. Зокрема, він говорить про тримісячне «звільнення» Рахманова у 2015 році, яке затягували лише заради ефектного фону для Порошенка після зустрічі нормандської четвірки у Франції. «І ось цей маленький шматочок розкриває весь бруд соціальних відносин в Україні», - обурюється Романенко.

Він переконаний, що причиною цього всього є некараність зла в Україні. «Їм плювати – було і є – на все, ось таким як Порошенко. Їм плювати на життя людини, на батьківщину, на борг... І це відбувається виключно тому, що зло, яким вони є, просто не карається», - пояснює експерт. У цьому ж контексті Романенко принагідно згадує «Квіти зла» Бодлера і додає, що непокаране зло лише більше квітне.

Популярні новини зараз

Анатолій Анатоліч показав, у кого найдовший, дружина не здогадувалася: "Рекорд?"

Подружка Олени Кравець з "Кварталу 95" Ірина Сопонару перетворилася на ковбоя: "Шакіра по-українськи"

Сумська розповіла, навіщо забезпечує 40-річну доньку разом з онукою: "Залишилася вдовою...я все їй дам"

Ані Лорак приголомшила радісною новиною, чекала цілий рік: "Моя особиста історія"

Показати ще

Нагадуємо, Романенко припустив, що плівки Бігуса зіграють роль у закладенні основи майбутньої нормальної України.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Романенко висловився з приводу критики від Сергія Фурси.

https://youtu.be/MWhqIi3OxHw