Політолог Вадим Карасьов у своєму блозі розповів, що означає запрошення Байденом Путіна на саміт 16 червня. За словами експерта, таким чином, США визнала вагомість Росії на політичній арені.

«Неважливо, з яким результатом вона закінчиться, але сам факт цієї зустрічі говорить, що ця зустріч в рамках першого міжнародного і європейського турне Байдена означає, що Америка повертається на світову арену після епохи націоналізму і ізоляціонізму Дональда Трампа. Вона повертається до Європи, правда, з однією поправкою – повертається, але не в якості гегемона», - зазначив Карасьов.

За словами політолога, США повернулися на геополітичну арену Європи, але не в якості єдиної керівної сили, а як одні з лідерів сучасного світу.

«З іншого боку Російська Федерація повертається до клубу великих військових держав. І сам факт саміту, і сам факт запрошення на зустріч Путіна Байденом після всіх заяв (Байден: Путін – вбивця, - ред.) свідчить про те, що Росія як активний міжнародний гравець визнається США», - підкреслив політолог.

Як зазначив експерт, запрошенням Путіна на саміт США визнали Росію повноправною країною, з якою інші країни будуть рахуватися. Також, за словами Карасьова, ослаблення позиції США може вплинути на Україну.

Популярні новини зараз

Анатолій Анатоліч показав, у кого найдовший, дружина не здогадувалася: "Рекорд?"

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

У Львові з 7 поверху гуртожитку випала 17-річна чемпіонка України з паверліфтингу: "Зачинилася у кімнаті"

Ані Лорак приголомшила радісною новиною, чекала цілий рік: "Моя особиста історія"

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував думку Карасьова, що Захід завжди сильніше – у нього краще технології, більше грошей, більше можливостей для лобіювання.

Раніше для Знай.ua Карасьов розповів, навіщо Лукашенко посадив літак.