У програмі «Що далі?» на каналі «Знай24» журналіст і публіцист Всеволод Непогодін пояснив, з яких причин з України не вийшла наддержава.

«Щоб наддержавою стати, має бути у кожного громадянина це бажання», - підкреслює передусім гість програми. Він пояснює, що кожен громадянин особисто повинен цього прагнути і робити кроки назустріч.

Принагідно Непогодін торкається теми патріотизму і пояснює, що це таке насправді. «Розфарбовувати паркани в жовто-блакитний колір і викладати тризуби, як я бачив в Тернополі, з пластикових кришечок... Це просто якась художня самодіяльність, на мій погляд, але не патріотизм», - міркує він.

Непогодін, фото: скріншот з відео
Непогодін, фото: скріншот з відео

На думку журналіста, патріотизм полягає у гарних справах. У приклад він наводить такі речі, як-от відмовитися від хабара, не забруднювати під’їзди, не заселятися в жахливих новобудовах, а також ставити владі вимоги розвивати інфраструктуру міста, дороги, тунелі, мости та інше.

Популярні новини зараз

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Настя Каменських показала, як "пустує" в ліжку з Потапом: "Моя підзарядка любові"

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Водночас Непогодін не бачить якісних змін в самих українцях, а починати потрібно саме з них, інакше не зміниться і сама держава.

«Це як Пелевін ще з цього приводу сказав, 10 років тому в романі “Снафф”: “Яка різниця, хто вами буде правити, якщо ви залишитеся ті ж самі?”» - констатує публіцист.

Нагадуємо, Непогодін розповів, як пройде зустріч Байдена і Путіна.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Непогодін назвав Шмигаля найбільш непомітним прем’єром за 30 років незалежності України.