Політик, громадський діяч Геннадій Балашов у програмі «Суть событий» на Знай.uа пояснив, чому в усьому світі під час пандемії влада робить пільги по податках, а в Україні все тільки посилюється.

«Голодна держава працює в своїй парадигмі. Тобто люди, які прийшли зараз до влади, будують європейську (в їхньому розумінні) державу, вони вказують на європейські країни, в яких високі податки. Вони кажуть, що ми повинні податки мати як у Франції, як в Німеччині... Але забувають про те, що у нас абсолютно злиденна країна, вона не може піднятися... Якщо там все працює, і туди туристи їдуть, там є пам'ятки... Загалом Європа живе своїм багатим насиченим життям. А гроші європейці відмивають точно так само в офшорах», - говорить політик.

За його словами, багато країн Центральної Європи працюють без податків, особливо у фінансовій сфері.

«Українцям насадили цей клятий ПДВ 20%, 19,5% – ПДФО і всі інші податки. Поки промови я від президента не чув виразної про податкову реформу для громадян. Тобто поки все залишається так як є, «єдиноподатники» залишаються як є... Єдина реформа, яку напевно мав на увазі президент, – це податки на олігархат. Тобто вони хочуть підняти рентну плату з видобутку руди, більше брати з олігархів, прибрати з них пільги... Ось ця податкова реформа суне. Вона серйозно вдарить по олігархату... Насправді якоюсь мірою президент являє якусь справедливість», - сказав Балашов.

Популярні новини зараз

У Дніпрі 21-річний військовий розстріляв 5 осіб з автомата, оголошено план перехоплення і розшук: що відомо про солдата

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

Раніше Знай.uа повідомляв, що Балашов прогнозує, що населення України скоротиться до 25 млн.

Також Знай.uа повідомляв, що Балашов пояснив, як працює механізм корупції з ПДВ.