В оточенні президента повинні бути люди, які по-справжньому готові рухати Україну до змін. Про це розповів український політтехнолог Сергій Гайдай експерту з міжнародної та внутрішньої політики Юрію Романенко у програмі «Романенко бесіди» на Youtube.

«Носіями правильних ідей зазвичай є незручні люди, які не будуть тобі говорити те, що тобі сподобається, вони будуть топити за свою ідею і свої переконання. Будуть говорити правду, коли ти зробив неправильну дію. Коли говорять, що Гетманцева зі своєї команди треба прибрати, тому що це людина, яка не дозволяє економіці розвиватися», - підкреслив він.

Гайдай вважає, що зниження податків в усьому світі призвело до економічного зростання всюди, де пішли на ці ходи. А формула, що податки повинні платити всі – вона ущербна, впевнений він, хоча і здається такою класною.

«Я як підприємець порахував, скільки за минулий рік заплатив податків, без урахування того, що я плачу крім податку на підприємництво. Так ось дві мої компанії, в яких я є співзасновником, заплатили 800 тисяч гривень податків за рік. Я вважаю, що підприємці платять достатню суму податків, щоб вимагати від влади нормальних доріг, на яких не буде битися моя машина», - акцентував він.

Гайдай сказав, що коли він поїздив по дорогах між містами в Черкаській області, то побачив, що ці дороги виглядають як після артобстрілу.

Популярні новини зараз
Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

«І чому досі є держслужбовці, котрі хамлять в будь-якій установі, де державний сервіс, який повинен бути на гроші за сплачені податки?», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Денисенко, що у Зеленського є півроку, щоб побороти олігархів.

Також раніше Денисенко розповідав, що має робити Україна, якщо “Північний потік-2” добудують.