В оточенні президента повинні бути люди, які по-справжньому готові рухати Україну до змін. Про це розповів український політтехнолог Сергій Гайдай експерту з міжнародної та внутрішньої політики Юрію Романенко у програмі «Романенко бесіди» на Youtube.

«Носіями правильних ідей зазвичай є незручні люди, які не будуть тобі говорити те, що тобі сподобається, вони будуть топити за свою ідею і свої переконання. Будуть говорити правду, коли ти зробив неправильну дію. Коли говорять, що Гетманцева зі своєї команди треба прибрати, тому що це людина, яка не дозволяє економіці розвиватися», - підкреслив він.

Гайдай вважає, що зниження податків в усьому світі призвело до економічного зростання всюди, де пішли на ці ходи. А формула, що податки повинні платити всі – вона ущербна, впевнений він, хоча і здається такою класною.

«Я як підприємець порахував, скільки за минулий рік заплатив податків, без урахування того, що я плачу крім податку на підприємництво. Так ось дві мої компанії, в яких я є співзасновником, заплатили 800 тисяч гривень податків за рік. Я вважаю, що підприємці платять достатню суму податків, щоб вимагати від влади нормальних доріг, на яких не буде битися моя машина», - акцентував він.

Гайдай сказав, що коли він поїздив по дорогах між містами в Черкаській області, то побачив, що ці дороги виглядають як після артобстрілу.

Популярні новини зараз

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Леся Нікітюк після дня народження показала всю свою гостинність: "Чого ви приперлись до мене в хату?"

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

«І чому досі є держслужбовці, котрі хамлять в будь-якій установі, де державний сервіс, який повинен бути на гроші за сплачені податки?», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Денисенко, що у Зеленського є півроку, щоб побороти олігархів.

Також раніше Денисенко розповідав, що має робити Україна, якщо “Північний потік-2” добудують.