У Китаї на українській кукурудзі працює найбільший завод з виробництва етанолу. Про це розповів експерт і економіст Олексій Кущ політологу Тарасу Загородньому у проєкті «Знай наших» на YouTube.

«Що заважає Україні стати найбільшим виробником біоетанолу на кукурудзі і стати найбільшим постачальником цього виду палива? При цьому вбити відразу декількох зайців, забезпечивши робочі місця і створити великий імпорт. Адже одна справа продавати кукурудзу, а інша – біоетанол, це як різниця між продажем нафти і бензину», - підкреслив він.

Кущ вважає, що це ще й логістика, адже скільки витрачається ресурсів, щоб експортувати кукурудзу, а експорт біоетанолу набагато простіше, плюс забезпечуємо внутрішній ринок, замикаючи повний цикл виробництва. Те ж саме потрібно робити по ріпаку та сої, впевнений він, виробляти ріпакову олію.

«А по сої Україна могла б стати найбільшим виробником рослинного білка, ставши веганським центром для всього світу. На даний момент це тренд, тому що країни, що розвиваються, хочуть підсадити людей на рослинний білок, адже тваринного білка не вистачає. І велика кількість тваринництва шкодить екології, і всі говорять, що його потрібно скорочувати і переходити на рослинний білок», - акцентував він.

Кущ повідомив, що якщо ми вхопимося за цей тренд, то зможемо стати ключовою країною в цьому напрямку.

Популярні новини зараз

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Олена-Крістіна Лебідь показала стрункого Розенка у відмінній формі - "Пакує купальник"

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

«При цьому в Україні є приклад того, як це зробити, адже ми змогли перетворитися з найбільшого експортера соняшнику в найбільшого експортера соняшникової олії», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Загороднього, що потрібно розуміти, що НАТО зараз – це міф.

Також раніше Загородній розповідав, чим для українців обернеться початок земельної реформи.