Економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі заявив, що для боротьби з олігархами законопроєкт не потрібен. За його словами, влада намагається замилити очі українцям.

«Я повинен відкрити вам «страшну» таємницю. Виявляється, в Україні є Податковий кодекс, а ще в Україні є Кримінальний кодекс, уявляєте? (Сарказм, - ред.). Весь набір українського законодавства дозволяв 2 роки тому за депутатським запитом щодо цього списку в Податкову службу написати запит, по якому вони виберуть і призначать перевірку», - зазначив Атаманюк.

За словами економіста, засуджувати людей, які потрапляють під термін «олігарх», можна було ще 2 роки тому, адже пункти, які передбачені в Кримінальному та Податковому кодексі, дозволяють вести справи проти цих людей, як зазначає експерт, і без закону про олігархів.

«Це замилювання. Нічого не заважає з ними боротися. Чому олігархи висловлюють побоювання? Просто в суспільстві владою відбувається зміщення акцентів: не може олігарх бути небезпечний, якщо прем'єр-міністр не бере на нього трубку і не виконує його вказівки – це стає відразу великий уразливий бізнесмен», - підкреслив експерт.

Як зазначає економіст, влада хоче змістити акценти уваги населення і відповідальність з себе.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Показати ще

«Треба показати символ «ворога»: у нас винна Москва, Білорусь, коронавірус, олігархи і зовнішній вплив (сарказм, - ред.)», - підкреслив Атаманюк.

Нагадаємо, Знай.ua публікував скептичну оцінку Атаманюка щодо закону про олігархів.

Раніше Знай.ua поширював заяву Атаманюка, що не можна припуститися помилки столітньої давності, коли знищували багатих – від цього бідні залишилися бідними