Український підприємець, політичний діяч, народний депутат України III скликання, лібертаріанець, лідер партії «5.10» Геннадій Балашов у програмі «Говори про майбутнє» розповів, що Путін створив Росії негативний образ. За його словами, саме тому у фільмах проглядається наратив «російський бандит».

«Привабливий росіянин» – я навіть уявити не можу, тому що Росія – неприваблива. Бренд непривабливий. Сам бренд «Росія» Путін дуже зіпсував і сьогодні в світі це поганий бренд. Якщо ми дивимося голлівудські фільми, і там показують росіянина, то це обов'язково вбивця або злочинець», - зазначив Балашов.

На думку Балашова, росіян в поганому ключі не випадково вставляють в фільми, адже раніше таким же чином згадували в фільмах албанців, італійців і ірландців, а зараз вставляють росіян.

«Вони лякають людей – ось це наратив. Зараз колективний наратив – це бандюган типу Путіна, який хоче забирати території, щось вкрасти і ядерною головкою розмахує», - підкреслив експерт.

За словами Балашова, через політичні дії Путіна, Росія здається для всього світу чимось явно ворожим і поганим, що хоче зробити щось погане. Як зазначає лібертаріанець, «поганий росіянин» – загальноприйнятий образ-наратив.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував думку Балашова, що коли ви ставите завдання на майбутнє стати найбагатшими в світі, вже як мінімум ви будете десь в середині.

Раніше для Знай.ua Балашов розповів про європейський варіант розвитку України