В українців борги за комуналку без суду можуть просто знімати з карток і забирати квартиру. Про це розповів голова комітету з питань житлово-комунального господарства, екології та енергозбереження Олег Попенко журналістці Любові Завальнюк у програмі «Суть подій» на YouTube.

«На сьогодні вже в українців можуть списати борги за комуналку з банківських карток на пряму, як це робиться з аліментників. Заблокувати рахунки - це ні про що, важливо зрозуміти, що в українців можуть списати гроші, минаючи всі процедури. Тобто на пряму, якщо раніше треба було спочатку заарештувати рахунок, людина могла піти по судах і тільки потім списували, то зараз списали гроші і все», - розповів він.

Попенко пояснив, чим це загрожує для всіх нас як для споживачів. А саме неякісну послугу, поки людина буде оскаржувати, пройде кілька місяців, а за цей час, вважає він, пройде швидко суд, подадуть документи і спишуть гроші. Тобто поки споживач буде проходити всі процедури оскарження згідно із законом, у нього зможуть списати гроші з карти.

«Що стосується квартири – її можуть забрати тільки в тому випадку, якщо заборгованість за житлово-комунальні послуги буде перевищувати понад 106 тисяч гривень. Я знаю єдиний випадок, який був дуже давно, коли рішенням суду в місті Рівне за величезні комунальні борги було прийнято рішення, що квартиру потрібно забрати. Квартиру можна забрати тільки за певною процедурою і за певні борги», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Глушко, що наш уряд хоче показати, що він кращий за всіх.

Популярні новини зараз
Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону Соняшникова олія виросте в ціні: аграрії назвали низку причин Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Також раніше Завальнюк розповідала, які марки авто будуть підпадати під податок на розкіш.