Голова партії “Сила нації” Андрій Пелюховський у програмі “Суб’єктивно з Андрієм Пелюховським” розповів, як експрезиденти Віктор Ющенко і Петро Порошенко розділили Україну.

"Прийшов Порошенко, я вважаю - на крові. Який розділив Україну на 4 частини. На західну, центральну, східну і південну. З'явилося 4 думки. Я вже тоді висловлювався, що не можна давати соціологію, тобто, наука соціологія тут вже не працює. Я маю на увазі, про ці рейтинги, про маніпуляції людьми. Що не можна при розколі суспільства дати визначення політику або політичній структурі на основі опитування 2000 осіб. Це маніпуляція", - сказав Андрій Пелюховський.

Він зазначив, що до цього Україну розколов на дві частини Віктор Ющенко.

"Пам'ятаєте, як він розділив Україну на два табори? На "помаранчевих" і "синіх". Ось тоді і почалося знищення українського виробництва. Це така була європейська многоходовочка. Тому що тоді почали призначати керівників стратегічних підприємств за партійною приналежністю. За принципом "тупий, але свій". Тим самим "ляльковики" Ющенко прекрасно розуміли, що неспеціалісти рано чи пізно угроблять підприємства. Навіть якщо вони були і хороші", - додав Пелюховський.

Як повідомляв Знай.ua, Друзенко заявив про звільнення Луганська, що в останній момент з Києва передзвонили і сказали не штурмувати.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Показати ще

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Толкачов заявив, що в майбутньому держави стануть непотрібними.