Голова партії “Сила нації” Андрій Пелюховський у програмі “Суб’єктивно з Андрієм Пелюховським” розповів, як експрезиденти Віктор Ющенко і Петро Порошенко розділили Україну.

"Прийшов Порошенко, я вважаю - на крові. Який розділив Україну на 4 частини. На західну, центральну, східну і південну. З'явилося 4 думки. Я вже тоді висловлювався, що не можна давати соціологію, тобто, наука соціологія тут вже не працює. Я маю на увазі, про ці рейтинги, про маніпуляції людьми. Що не можна при розколі суспільства дати визначення політику або політичній структурі на основі опитування 2000 осіб. Це маніпуляція", - сказав Андрій Пелюховський.

Він зазначив, що до цього Україну розколов на дві частини Віктор Ющенко.

"Пам'ятаєте, як він розділив Україну на два табори? На "помаранчевих" і "синіх". Ось тоді і почалося знищення українського виробництва. Це така була європейська многоходовочка. Тому що тоді почали призначати керівників стратегічних підприємств за партійною приналежністю. За принципом "тупий, але свій". Тим самим "ляльковики" Ющенко прекрасно розуміли, що неспеціалісти рано чи пізно угроблять підприємства. Навіть якщо вони були і хороші", - додав Пелюховський.

Як повідомляв Знай.ua, Друзенко заявив про звільнення Луганська, що в останній момент з Києва передзвонили і сказали не штурмувати.

Популярні новини зараз

Новий прожитковий мінімум: скільки українці почнуть отримувати пенсій, зарплат та соцвиплат з 1 грудня

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, чого хотіла найбільше за все, Олександр Еллерт до цього не додумався

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Толкачов заявив, що в майбутньому держави стануть непотрібними.