Якщо будуть перевибори президента і розпуск парламенту, то які сили зможуть зайти в парламент, спробував припустити керуючий партнер національної антикризової групи Тарас Загородній у програмі блогера Мирослави Бобровської «А як насправді» на YouTube.

«Розклад там звичайно буде цікавий, тому що це залежить від того, як адміністрація президента буде запускати паралельні проєкти. Є бажання розчленувати електорат ОПЗЖ. Ми бачимо, як це активно робиться різними проектами, і ми спостерігаємо, як рейтинг ОПЗЖ просів», - розповів він.

Загородній сказав, що буде спроба торпедувати Порошенка, небезпечна для них, звичайно ж, Тимошенко, тому що вона йде по базовим регіонам, буде спроба розкрутити Ляшка, поки це так.

«І звичайно ж Кличко може піти на вибори як темна конячка і, до речі, його брат теж. Так що різні можуть бути варіанти. Залишається питання, за якою системою можуть проходити ці вибори», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Непрана, що в ідеалі ця структура повинна не карати за економічні злочини, а запобігати їх.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Також раніше Непран заявляв, що при підборі персоналу потрібне розумне поєднання.