Гарне транспортне планування міста надає змогу людині обирати той вид транспорту, який в даний момент для нього зручніший. Таку тему обговорив транспортний експерт Богдан Лепявко у програмі блогера Катерини Павлової «in kyiv» на Youtube.

«Транспортне планування міста - це така система, яка надає людям опцію обирати транспорт, який тобі сьогодні потрібен. Якщо тобі потрібно їхати на невелику відстань на роботу з одним ноутбуком, то ти спокійно можеш їхати на велосипеді. Завтра тобі треба перевести трьох дітей в лікарню на огляд чи на щеплення в інший кінець міста – ти скористаєшся таксі або власним автомобілем, якщо він є», - розповів він.

Лепявко вважає, що якщо треба кудись їхати і робити багато переміщень через усе місто, то краще скористатись метро або трамваєм, щоб не стояти в заторах, якщо на велосипеді сьогодні не зручно. Щодня можна використовувати той вид транспорту, вважає він, який тобі підходить.

«Місто має надати своїм мешканцям якомога більше транспортних опцій для вибору і зручності. Всі райони мають бути покриті трамваями, велодоріжками, якісними дорогами, тоді люди будуть вибирати щодня те, що їм потрібно. Це дуже пов'язано, бо, розвиваючи громадський транспорт і велотранспорт, з'являється більше місця для автомобілів», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Попенка, що система тарифоутворення громадського транспорту працює по старій радянській системі.

Популярні новини зараз

Українцям пророкують "червону" зону на Новий рік та Різдво: що буде заборонено під ялинкою

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук показав дорогу людину, яка 27 років йде з ним пліч-о-пліч по життю: "Люблю тебе"

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Також раніше Попенко пояснював, що гроші за рекламу отримує не «Київпастранс», а міський бюджет.