Політолог Юрій Романенко у своєму блозі «Романенко. Важливе» прокоментував гучне останнє розслідування Дениса Бігуса і пояснив, чому є абсурдними реакції на нього шанувальників Порошенка.

«Геращенко, представники партії Порошенка і «порохоботи» не розуміють, що після того, що Бігус виклав в інтернет, вся країна це дивиться і продовжує дивитися, будуть дивитися ще нові плівки», - говорить Романенко.

Він нагадав, що в ефірі програми «Право на владу» був Антон Геращенко, який зробив натяк, що, можливо, з'являться нові плівки з новими сюжетами. Політолог зазначив, що коли він дивився ефір, він відчував повернення в часи Порошенка в ті моменти, коли Ірина Геращенко знову говорила речі, які в нових реаліях виглядають по-дурному і безглуздо. Наприклад, про те, що не можна демонструвати записи з «ЛНР» і «ДНР» в цілях безпеки, і наратив про гібридну війну.

«Яка гібридна війна, хлопці? Це взагалі якийсь гібридний світ, в якому війна була тільки для тих людей, які конкретно вмирали, а для всієї цієї братії разом з Порошенком війни не існувало - для них був бізнес, в якому вони себе прекрасно почували, вирішували свої справи і інші речі», - заявив Романенко.

На його думку, з цими плівками Україна отримала інструмент, який вона може транслювати в Росію, на територію ОРДЛО і ставити питання, які можуть внести дисонанс в російському суспільстві і на окупованих територіях.

Популярні новини зараз

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

Раніше Романенко заявив, що після фільмів Бігуса підтримувати Порошенка неможливо.

Як повідомляв Знай.ua, Гайдай заявив, що носіями правильних ідей зазвичай є незручні люди.