У програмі «Що далі?» з Русланом Бізяєвим на каналі «Знай24» голова політичної партії «Рідна Україна» Микола Томенко назвав західні реформи парадоксальними і пояснив, що мається на увазі.

За словами гостя програми, більшість цих західних або європейських реформ не проводять ніде у світі. «Тобто, над нами експериментують, але це повний абсурд», - підсумовує Томенко.

У приклад він наводить те, що агенти реформ у директораті отримують удвічі чи навіть утричі більше, аніж людина, яка має владні повноваження і відповідає за рішення в управлінні освітою. На думку політика, це абсолютно нелогічно, адже ці агенти реформ нічого навіть не підписують.

Томенко наполягає на тому, аби переконати західних партнерів у неправильності цієї ситуації. «Не може бути дворівнева система оплати в одному міністерстві», - підкреслює він і додає, що це провокує конфлікт.

«З точки зору реформ нам треба сказати: “Добре, ви запропонували нам структури, де найбільше отримують люди. І який результат?» - запитує політик і відповідає, що результат у їхніх НАБУ, НАЗК та інших установ. Він також додає, що в такому разі відбувається дублювання функцій, а відтак необхідне скорочення.

Популярні новини зараз

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Красуня Кендал Дженнер в коротенькому халатику зробила несподівану річ: "Королева оральної краси"

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Показати ще

Нагадуємо, Томенко розповів, які дві помилки допустили урядовці.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Томенко розповів про ситуацію в сільських школах.