На зустрічі Байдена з Путіним по обидва боки були присутні фахівці з України.

Про це розповів аналітик Юрій Подоляка ведучому Руслану Бізяєву в студії Руслана Бізяєва в проєкті «Розвилка» на YouTube.

«Зустріч Байдена з Путіним поки оцінювати рано, але про те, що Україна була центральною темою, говорять фотографії із зустрічі, на яких відображені Нуланд і Козак, які є експертами по Україні. Я так розумію, що в Україні зараз велика істерія, що їх можуть зрадити, найімовірніше диму без вогню не буває», - сказав він.

Подоляка повідомив, що Байден і його оточення вже повідомили, що в цілому вони вже не проти Мінського формату і шукають правильні шляхи вирішення цієї проблеми. Він вважає, що ця зустріч була пробної для прояснення ситуації про можливість домовлятися між собою.

«Це була підготовка до майбутнього вирішення проблеми і все озвучено може бути через пів року на майбутній зустрічі. Я думаю, що поки ще нічого не вирішено. Знову ж, коли Зеленський поїде до Вашингтона, йому там повинні все озвучити, і після цього не виключена можливість зустрічі Зеленського або його представника до кінця року для відновлення Мінського формату. Тим більше, що Москва вже заявила, що іншого формату вони не сприймають», - резюмував він.

Популярні новини зараз

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Олена-Крістіна Лебідь показала стрункого Розенка у відмінній формі - "Пакує купальник"

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Бізяєва, що для Байдена Україна – лише елемент більшої гри.

Також раніше Бізяєв пояснював, навіщо створюють Бюро економічної безпеки.