Політолог Тарас Загородній в своєму блозі розповів, наскільки ймовірні перевибори президента. За його словами, влада розуміє, що рейтинги падають і після осені залишитися на другий термін буде неможливо.

«Чутки, що це може статися, ще почали циркулювати місяці два тому. Всі чекають, що на осінь щось буде, але поки не зрозуміло що. Почали активізуватися різні партійні (партії «Слуга народу», - ред.) проєкти. Мета чисто цинічна – змусити парламент проголосувати за закон про олігархів, який де-факто зробить президента головним керуючим в країні», - зазначив Загородній.

За словами експерта, нинішній парламент залякують розпуском, що може вплинути на їхнє рішення з приводу прийнять деяких законів, тому що більшість нинішніх депутатів, як зазначив Загородній, не встигли заробити грошей на хабарах і бюджеті.

«У Зеленського восени настає точка біфуркації, після якої він не обирається на другий термін. Вона пов'язана з тим, що люди починають бачити, що ніхто не збирається покращувати життя в країні. Ніяких реформ не відбувається. Йде податковий тиск», - підкреслив експерт.

На думку політолога, після останніх ініціатив і нововведень нинішня влада втратила довіру громадян, тому після осені шансу залишитися на другий термін не буде. Як зазначив Загородній, відсоток підтримки влади в 25-30% намальований, а реальний рейтинг – 12-15%.

Популярні новини зараз

Танцюрист Наді Дорофєєвої в комі після побиття: "Був крововилив у мозок"

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Показати ще

Нагадаємо, на Знай.ua Загородній порівняв законопроєкт про податкову амністію з продрозкладкою більшовиків.

Раніше Знай.ua публікував слова Загороденко про ймовірні перевибори, що залишається питання, за якою системою можуть проходити ці вибори.